• Свеж
Целосен Елек За Гас Универзален Спортски Тен Преголем 116000-706-00512

Целосен Елек За Гас Универзален Спортски Тен Преголем 116000-706-00512

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Универзалниот Спортски Елек За Возрасни Оникс е одличен за активниот спортист кој бара стил, удобност и вредност. Има пространи џебови за да ги држи при рака потребите за риболов. Елекот е лесна, издржлива пена која контурира во вашето тело и нема да ја попречи вашата подвижност. Карактеристиките вклучуваат додаток Д-прстен За мали додатоци, тен и смрека елеци имаат двојни ремени и двојни џебови. Овој елек доаѓа Во Универзални и Преголеми големини. Универзален Спортски Елек За Возрасни Оникс Е Одобрен Од Крајбрежната Стража Од Типот III За Спасување / Личен Уред За Флотација (PFD). Универзален Спортски Елек Оникс, Тен/Црн : Изработен ОД надворешна обвивка ОД 200д најлонска ткаенина и конструкција од ЈП пена. Д-прстен убие прекинувач прилог. Два појаси на телото од 1 инчи. 2 пространи џебови со клапи. Содржина на материјал : најлон/пена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне