• Свеж
Ухеун Женски Сандали Клиренс Продажба

Ухеун Женски Сандали Клиренс Продажба

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Ухеун Женски Сандали Клиренс Продажба! Женски Прерамки Летни Рамни Слајдови Сандали Плажа Што Дише Со Отворени Прсти Се Лизгаат На Рамни Сандали за Женикарактеристики : 1.Овие Чевли се супер лесни, издржливи, обезбедуваат удобно, опуштено искуство со носење чевли.2.Прошетка на дивата страна во удобност и самодоверба, Нашето Подножје дава неспоредливо ниво на удобност и поддршка.3. Чувајте ги вашите есенски ансамбли лесно ветровити кога ќе се лизнете на овие лесни Влечки дизајнирани со обликувано подножје и нелизгачки стисок за максимална поддршка и удобност.4.Корекција На држењето На телото : Исправете ги колковите, поправете ги колената и мускулната нерамнотежа со прилагодување на структурата на стапалата.5.Рамномерна Распределба На Притисокот : Нашиот дизајн со поддршка со три лакови осигурува дека вашата тежина е рамномерно распоредена низ прстите, лакот и топката на стапалата во секое време.!!!!Пол : Женисоодветна Пригода : Лежерни Сцени : Надворешен Стил : Секојдневен,Горен Материјал : Материјал Од Вештачка кожа : Стил На гума : Висок Стил На Тркалезна Пета : 1см/0,39"Метод На Затворање : Лизгање На Пакет : 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли)Табела Со Големина : Големина : 35 Должина На Стапалото : 22,5 см/8,86" САД : 4,5 Големина : 36 Должина на Стапалото : 23см/9.06" Сад : 5.5 Големина : 37 Должина На Стапалото : 23.5 См/9.25" сад : 6сајз : 38 Должина На Стапалото : 24см/9.45" сад : 6.5 големина : 39 Должина На Стапалото : 24.5 См/9.65" Сад : 7сајз : 40 Должина На Стапалото : 25см/9.84" сад : 7.5 големина : 41 должина на стапалото : 25.5 см/10.04" Сад : 8.5 Големина : 42 Должина На Стапалото : 26см/10.24" Сад : 9сајз : 43 Должина На Стапалото : 26.5 См/10.43" сад : 9.5 големина : 44 Должина На Стапалото : 27см/10.63" Сад : 10сајз : 45 Должина На Стапалото : 27.5 см/10.83" сад : 10.5**** ЗАБЕЛЕШКА**** : 1.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики.2.Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.3.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Ухеун Женски Сандали Клиренс Продажба! Женски Прерамки Летни Рамни Слајдови Сандали Сандали За Плажа Што Дишат Со Отворени Прсти Се Лизгаат На Рамни Сандали за Жени. Жените Сандали Дозвола Под 5 5.00. Дозвола За Женски Чевли. Дозвола, Намалување На Цената.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне