• Свеж
Правоаголна Сребрена Алуминиумска Рамка Бања Суета Огледало Со Јасно Стакло

Правоаголна Сребрена Алуминиумска Рамка Бања Суета Огледало Со Јасно Стакло

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Додадете допир на елеганција и класа во секоја просторија во вашиот дом со АЛАТКАТА БАКНЕЖ Правоаголна Алуминиумска Рамка Суета Огледало. Ова модерно огледало има јасна и изобличувачка рефлексија благодарение на стаклото со висока дефиниција СО CRI од 90. Елегантната алуминиумска рамка додава минималистички и современ изглед, што го прави совршен за употреба како огледало во бањата, огледало за суета, огледало во дневната соба или огледало на влезот. Стакло со висока дефиниција СО CRI од 90 за јасна и изобличувачка рефлексија. Ултра-рамна виси систем за лесна инсталација може да се качи ова огледало хоризонтално или вертикално. Рамката за заварување е поцврста од рамката за шиење. Безбедност мдф поддршка и метална рамка зајакнување на стаклената површина. Цврста конструкција со метална рамка и поддршка од МДФ отпорна на корозија во влажни средини.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне