• Свеж
Graphенски дечко на Бритни Спирс, Графички маич, големини xs- xxxl

Graphенски дечко на Бритни Спирс, Графички маич, големини xs- xxxl

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Иконски Бритни на опуштено, графичко дечко ти .. да те молам! Оваа маичка ве враќа во деновите кога Бритни владееше врховно, забавно е, супер-мек и малку преголем. Лесен додаток на вашата облека за fangirl, оваа мета парови без напор со шорцеви, фармерки, хеланки .. што било. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено, момче одговара. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички однапред. © Бритни Брендс АД, сите права се задржани. Graphенски британски копје графички графички маички со кратки ракави.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне