• Свеж
Fetchwear Fau Suede Peet јакна, медиум

Fetchwear Fau Suede Peet јакна, медиум

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Јакната на велур со велур со велур го испорачува стилот и удобноста на вашето куче да ужива во потполност за претстојните сезони на есен и зима. Одликувајќи се со материјал од велур во боја на мед каки со мек бел материјал за склопување на лажици внатре, оваа јакна без ракави е совршена за тоа кога вашето куче сака да земе шетање низ соседството или да шета низ центарот на градот со целото семејство. Нејзиното двојно затворање на градите со кука и јамка го прави вашето куче да се облече за денот напред полесно и поудобно од кога било. Со својата средна големина, оваа јакна најдобро одговара на кучињата како Beagles и стандардните пудлици. Додадете суштинско парче облека во гардеробата на вашето куче со тоа што ќе донесете дома јакна од велур со велур. Fetchwear Faux Suede јакна, Средна : Модерна јакна за миленичиња од велур. Две ленти за затворање на кука и јамка се движат низ градите и стомакот. Прекрасна боја на мед каки. Мек бел ентериер за стрижење. Стилските акценти за затворање на кафеава и бела боја на задниот дел го зголемуваат целокупниот изглед. Најдоброто со средна големина одговара на Beagles и стандардни пудлици. Упатства за нега : миење на рацете во ладна вода. Не бели. Лежете рамно на суво.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне