• Свеж
Чуда нација за момчиња Училишна униформа Супер меки рамни предни шорцеви, големини 4-22, тенок, и хаски

Чуда нација за момчиња Училишна униформа Супер меки рамни предни шорцеви, големини 4-22, тенок, и хаски

DEN 211.84

Од стока
Во продавницата

Чудо на нација момчиња хаски Училиште униформа Супер меки рамни предни шорцеви се направени со удобност во умот, па оттука и сите нови супер меки, истегнувачки ткаенини. Од училницата до игралиштето, овие трајни шорцеви за чудо од чудо што ќе се движат со него. Не грижете се за неговиот следен раст, бидејќи униформните шорцеви на Wonder Nation имаат прилагодлива половината за да обезбедат совршено вклопување во секој пат. Одобрено да се носи со јавни или приватни училишни униформи, нема да најдете подобра вредност и квалитет на училишните униформи на кое било друго место. 98% памук, 2% спандекс. Шорцеви за момчиња. Супер-мека измислица за истегнување. Рамен фронт. Копче пред и патент летаат. Прилагодлива лента за половината. Две странични џебови. Две џебови за заварување. Достапно во разновидни бои одобрени од униформа. Машинско миење ладно со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали сувото, да се отстрани навремено, железото на најниско поставување колку што е потребно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне