• Свеж
Kinyo Compact Laptop Looling Pad со двојни USB вентилатори

Kinyo Compact Laptop Looling Pad со двојни USB вентилатори

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Kinyo® Компактна подлога за ладење на лаптоп во лесна, преносна, елегантна дизајн нуди шепот тивка и ефикасна работа во движење. USB напојување подложна од полипропилен карактеристики 3 "Двојна вентилатор што позиција под процесорот и аголниот кревач ја подобрува удобноста. Димензии : 1/2" (H) x 12 "(W) x 9 1/2" (D). Заштитете ја вашата инвестиција со одржување на вашиот лаптоп и правилно работи. Лесен, преносен, елегантен дизајн. USB напојување. Материјал : Полипропилен. Брзина на вентилаторот : 2000 вртежи во минута. Големина на вентилаторот : 3 ". Ниво на бучава : 26 dba. Проток на воздухот : 32 cfm. Двојниот проток на воздухот на вентилаторот, идеална положба на вентилаторот под процесорот, аголниот кревач ја подобрува удобноста. Не се потребни батерии, едноставно вклучете го во USB -портата на вашиот лаптоп. Чувајте го вашиот лаптоп Работа со максимална ефикасност со удобната и прифатлива подлога за ладење што се вклопува до лаптоп 14 ". Тенок и лесен подлога за ладење со двојни вентилатори обезбедува шепот тивка и ефикасна работа во движење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне