• Свеж
Домашен декор Индустри Индустрија Есенска фарма vestетва Дома и срцева фраза сив врамен дизајн од Патриша Пинто

Домашен декор Индустри Индустрија Есенска фарма vestетва Дома и срцева фраза сив врамен дизајн од Патриша Пинто

DEN 1199.84

Од стока
Во продавницата

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Патриша Пинто.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне