• Свеж
Главни мрежи 3 Центар до центарот на кабинетот со лажица, сатен никел, пакет

Главни мрежи 3 Центар до центарот на кабинетот со лажица, сатен никел, пакет

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Главните традиционални кабинети со нозе во сатен никел ќе додадат софистицираност на вратите и фиоките за кујната или бањата. Разновидната финиш на сатен никел има топла сива обврска со лесно четкана површина, сигурно ќе комплиментира широк спектар на украсни стилови. Традиционалниот, елегантен дизајн го комплиментира денешниот обичен мебел и прикажува изглед на рафинирање. Лесно трансформирајте го вашиот простор или освежете го парче мебел со едноставно ажурирање на вашиот хардвер на кабинетот. Повлекувањето има мерење од центарот во центарот од 3 инчи (76 мм) помеѓу завртките, што е најчесто, но измерете ги постојните дупки на вашиот кабинет за да ја потврдите потребната димензија. Пакетот вклучува (6) влечење на кабинетот и (12) 8-32 x 1 инчи завртки за монтирање за брза инсталација без стрес. Главни мрежи 3 "(76мм) Центар до Центар на лажица Потегање на кабинетот, сатен никел, 6 пакувања со традиционален стил на нозе. 76 мм) помеѓу завртките. Сет вклучува (6) повлекувања на кабинетот и (12) 8-32 x 1 инчи завртки за монтирање. Димензии на производот : 5.04 in. L x .59 in. W x .96 in. H.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне