• Свеж
Соодветни Маици Поставени Маици Слатки Памучни Врвови Роденденски Подарок За Тинејџери Жени Мажи

Соодветни Маици Поставени Маици Слатки Памучни Врвови Роденденски Подарок За Тинејџери Жени Мажи

DEN 319.68

Од стока
Во продавницата

Список за пакување : 1 х Кошула. Материјал : Полиестер. Топли Совети : . Ве молиме, потсетете се дека поради светлосни ефекти, поставки за осветленост/контраст на мониторот итн., може да има некои мали разлики во тонот на бојата на фотографијата на веб-страницата и вистинската ставка. €Точка Мерка со рака, тоа би можело да биде 2-5 СМ различни. се надевам дека ќе може да се разбере Производство серија е различна, ако имаат мала разлика, ве молиме да се разбере. 3д Дизајн - Врвна маичка направена со напредна технологија ЗА 3д печатење, сликата е живописна и не е лесно да исчезне. Различен ПРИВЛЕЧЕН дизајн НА 3Д шема, одлично оди со фармерки, шорцеви, спортски панталони, работна облека и секојдневни панталони. Материјал-маица е направена од полиестер. Мека и удобна. Мазна млеко свила допир. Дише, издржлив, лесен и растеглив, може Да се пере Во Машина, многу удобен. Инструкции за перење : Рачно перење и машинско перење, можете да ги фрлите овие кошули во машината за перење. Не грижете се за намалување, избледување или пилинг.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне