• Свеж
Џулик Женски Ретро Графити Печатење Спортски Панталони Целосна Должина Панталони

Џулик Женски Ретро Графити Печатење Спортски Панталони Целосна Должина Панталони

DEN 180.32

Од стока
Во продавницата

Карактеристики На Производот : . Главен Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Плете . Популарен Елемент : Печатење,затворање на Вратоврска,Шиење,Џеб, Еластична половина. Повод : Секојдневно, Работно Место,Секојдневен. Стил : Секојдневен, Минималистички, Спортски. Карактеристики : Џебови,Еластична половина. Должина : Целосна должина. Половината : Природно. Тип На Вклопување : Морков Панталони. Шема : Цветни. Сезона : Четири сезони. Големина : С, М, Л, ХЛ, 2ХЛ. Нега На Облека : Рачно Перење,Машинско Перење. . Нега Инструкции : . Измијте пред носење. Ладно нежно машинско перење. Не избелувајте. Капе сува / Спин Сува. Не мијте со светли /темни бои Морков панталони. Форално Печатење. Врзи Затворање. Еластична Половина. Целосна Должина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне