• Свеж
Дозвола Женски Блузи, Плус Големина Жени Краток Ракав Цветни Печатени Сончоглед О-Вратот Блуза Маица

Дозвола Женски Блузи, Плус Големина Жени Краток Ракав Цветни Печатени Сончоглед О-Вратот Блуза Маица

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбеди на клиентите производи со најдобар квалитет и задоволителна услуга.Специфичност на предметотсезона : Алгенда : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина Без Облека : Редовна Должина На Ракавот : Кратка Јака Со Ракави : О Тип На Дезен : Стил На Печатење : Мода, Каузалност : 122~176g (S-3 XL) Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2. Стилски и мода ве прават попривлечни3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Пакетот вклучува1 еез Top Size USEUUKsleeve Bust Length S6103617cm/6.69"96cm/37.80"66cm/25.98"M8123818cm/7.09"102cm/40.16"68cm/26.77"L10144019cm/7.48"108cm/42.52"69cm/27.17"XL12164220cm/7.87"114cm/44.88"71cm/27.95"XXL14184421cm/8.27"120cm/47.24"72cm/28.35"XXXL16204622cm/8.66"126cm/49.61"73cm/28.74"Size : SUS : 6 EU : 10 UK : 36sleeve : 17cm/6.69"Bust : 96cm/37.80"Length : 66cm/25.98"Size : MUS : 8 EU : 12 UK : 38sleeve : 18cm/7.09"Bust : 102cm/40.16"Length : 68cm/26.77"Size : LUS : 10 EU : 14 UK : 40sleeve : 19cm/7.48"Bust : 108cm/42.52"Length : 69cm/27.17"Size : XLUS : 12 EU : 16 UK : 42sleeve : 20cm/7.87"Bust : 114cm/44.88"Length : 71cm/27.95"Size : XXLUS : 14 EU : 18 UK : 44sleeve : 21cm/8.27"Bust : 120cm/47.24"Length : 72cm/28.35"Size : XXXLUS : 16 EU : 20 UK : 46sleeve : 22cm/8.66"Bust : 126cm/49.61"Length : 73cm/28.74" √ Материјал Изработка на висококвалитетен материјал. Ткаенината е мека и удобна за носење. Одлики √ маица Со Кратки ракави, маици со вратот на екипажот, еднобојна, обичен и секојдневен шик стил, Оваа маица ве прави мода Во Оваа Пролет и Лето. √ Овој основен врв останува пријатен и удобен додека одите до и од тренингот или сесијата за одмор во овој мек и растеглив врв со кратки ракави. Овие маици одговараат на големината, но ако сакате да бидат преголеми или лабави, ќе се зголемат за една големина. € НатпреварЛесно спарете го со шорцеви, фармерки, хеланки, здолништа за секојдневен секојдневен изглед. Лизгајте во неа за неколку секунди со малку напор за да останете удобни и да изгледате одлично. Совршен за сите сезони. Нега на облека √ машинско перење или миење раце во ладна вода, без инсолација, без белење, не загревајте суво.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне