• Свеж
Диск Сопирачка Рампа Во Собата

Диск Сопирачка Рампа Во Собата

DEN 3995.20

Од стока
Во продавницата

Стоптех Улични Перформанси влошките за сопирачките се дизајнирани да ги задоволат барањата за возење со високи перформанси, додека ја одржуваат префинетоста што се очекува во секојдневните услови за возење. Стоптех влошките за сопирачките ги комбинираат придобивките од врвните улични влошки за сопирачките со агресивни формули за триење погодни за денот на патеката и употребата на автокрос. Диск Сопирачка Рампа Во Собата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне