• Свеж
Џим Болдвин - Кученце-А-Рони Ѕид Постер со Pushpins, 22.375 34

Џим Болдвин - Кученце-А-Рони Ѕид Постер со Pushpins, 22.375 34

DEN 460.80

Од стока
Во продавницата

Овој Тренд Меѓународен Џим Болдвин - Кученце-А-Рони Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Џим Болдвин - Кученце-А-Рони Ѕид Постер Со Pushpins : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Photoart Сјај Постер Хартија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне