• Свеж
Girlsратс Девојки Шорцеви, Големини 4-18

Girlsратс Девојки Шорцеви, Големини 4-18

DEN 255.68

Од стока
Во продавницата

Овие забавни виолетови Шорцеви Со Анџелика, Томи и Чаки сигурно ќе бидат омилени. Големини на девојката. 70% Памук, 30% Полиестер. Направено во Гватемала. Ксерсија Девојки Розова И Бела Трчање Песна Атлетски Тренинг Шорцеви.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне