• Свеж
Стрипови Лиценцирани Тешки Врежани Метални Налепници 4 Пкг-Злато Чудо Жена Логото .75 Х1, 5

Стрипови Лиценцирани Тешки Врежани Метални Налепници 4 Пкг-Злато Чудо Жена Логото .75 Х1, 5

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Ц&Д Визионер-ДЦ Стрипови Лиценцирани Тешки Врежани Метални Налепници : Злато Чудо Жена Логото. Налепниците се забавен и уникатен додаток на вашите занаетчиски проекти! Овој пакет содржи четири метални налепници од 3/4х1-1/2 инчи. Увезени. ДЦ Стрипови Лиценцирани Тешки Врежани Метални Налепници 4/Пкг-Злато Чудо Жена Логото .75"Х1, 5".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне