• Свеж
Плод На разбој Машки Краток Ракав Екипажот Мета

Плод На разбој Машки Краток Ракав Екипажот Мета

DEN 639.68

Од стока
Во продавницата

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисти време по време миење после миење.Забавно и непочитувано - подгответе се за модниот изглед пролет/лето со овие уникатни забавни бои кои изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријателите. Плод На Разбој Машки Краток Ракав Екипажот Мета.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне