• Свеж
Амортизерот Одговара изберете: ПОНТИЈАК ФИЕРО, 1971-ШЕВРОЛЕТ ВЕГА

Амортизерот Одговара изберете: ПОНТИЈАК ФИЕРО, 1971-ШЕВРОЛЕТ ВЕГА

DEN 5077.28

Од стока
Во продавницата

Oespectrum Амортизер Амортизер Одговара Изберете : 1988 ПОНТИЈАК ФИЕРО 1971-1977 ШЕВРОЛЕТ ВЕГА 1975-1980 ШЕВРОЛЕТ МОНЦА 1976-1980 ПОНТИЈАК СОНЦЕ 1975-1977 ПОНТИЈАК АСТРЕ 1975-1980 БУИК СКАЈХОК 1975-1977,1979-1980 Oldsmobile starfire и повеќе - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне