• Свеж
Динго Машки Лефти Повлечете Ја Западната Каубојска Чизма ДИ 212

Динго Машки Лефти Повлечете Ја Западната Каубојска Чизма ДИ 212

DEN 799.84

Од стока
Во продавницата

Покажувајќи благодарност за западното наследство, Левичарската Чизма Од Динго Е функционална каубојска класика изградена во богата кожа.Карактеристики и Придобивки Наредени потпетици повлечете Го Стилот Динго Мажи Лефти ДИ 212 Подигање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне