• Свеж
Stuple Industries Blazzling Glam Parrot Floral Model Upscale Bling Graphic Art Metallic Gold Floating Framed Canvas Print Wallид уметност, Дизајн од Ziwei Li

Stuple Industries Blazzling Glam Parrot Floral Model Upscale Bling Graphic Art Metallic Gold Floating Framed Canvas Print Wallид

DEN 2015.20

Од стока
Во продавницата

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над издржлива фондација за дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . уметнички дела се однесуваат на : животно; птица; модерна уметност; папагал; мода; глам. Дизајн од Ziwei li.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне