• Свеж
Замена на кертриџот за компатибилна тонерска касета за SpeedyInks за Dell

Замена на кертриџот за компатибилна тонерска касета за SpeedyInks за Dell

DEN 239.84

Од стока
Во продавницата

Компатибилен комплет Dell од 8 касети со тонер : 2 црни (331-0778 / 3k9xm), 2 цијан (331-0777 / fyfkf), 2 магента (331-0780 / 5 GDTC), 2 жолти (331-0779 / DG1 TR). За следниве печатачи на Dell : 1250 C, 1350 CNW, 1355 CN, 1355 CNW. За употреба во Dell : Laser во боја C1760 NW, C1765 NF, C1765 NFW, 1250 C, 1350 CNW, 1355 CN, & 1355 CNW. Достапно за домашен сигурен тонер изграден за деловни конзистентни резултати за печатење. Употребата на касети и материјали за замена на задниот дел не ја поништува гаранцијата на печатачот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне