• Свеж
Wonder Nation Boys 4- & Husky Friesty Suit со текстура блејзер, карирана кошула со долги ракави и панталони со двојки, сет на облеки од 3 парчиња

Wonder Nation Boys 4- & Husky Friesty Suit со текстура блејзер, карирана кошула со долги ракави и панталони со двојки, сет на

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Направете чуда нација, одете на бренд за секоја пригода за облекување! Овој сет од 3 парчиња јакна вклучува текстуриран плетен блејзер, црвена карирана кошула и 4 џеб Jeanан стил Twill Pant. Комплетот за облека е толку разноврсен, секое парче може да се носи заедно како ансамбл или да се одвои со други парчиња во гардеробата на човекот на вашето мало. Без разлика дали тој присуствува на специјален настан или фотографира семејни слики, овој сет што мора да го задржи ќе го задржи трендот и удобен за какви било планови. Комплетната облека е машината што може да се мие и ќе биде главен во неговиот плакар за да трае за разни настани. Одлична вредност и лесна грижа сите во еден сет! Тој сигурно ќе биде starвезда на неговиот следен специјален собир. Wonder Nation Boys Texture The Texture Plat Blazer, карирана кошула и Twill Pant 3-парчен фустански спортски сет на спортска облека : морнарица плетен блејзер : 60% полиестер/35% рајон/5% спандекс. Предно затворање на предниот дел од копчето. Модерен стил на градење. Две џебови на лепенка. Црвена карирана маичка со долги ракави : 55% памук/ 45% полиестер. Бесплатна удобност. Khaki Twill Pant : 97% памук/ 3% Spandex Peached Stright Twill. 4 џебови во стилот на џин со летање со патент. Прилагодлива лента за половината. Модерно вклопување. Чудо на нација Момци за куќи за облекување. Машинско миење ладно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне