• Свеж
Шок доктор Ма Ер проток 2.0, коски на черепот ОСФА

Шок доктор Ма Ер проток 2.0, коски на черепот ОСФА

DEN 176.00

Од стока
Во продавницата

Максималниот проток на воздух 2.0 е кислород крал на сите чувари на усните. Земете длабок здив од 10% поголем капацитет на проток (најголем од сите чувари на усните) преку нашиот канал за дишење на проток на воздух. Ажурираниот дизајн и платформата ја релаксираат вилицата и спречуваат забите да го блокираат каналот за дишење, додавајќи уште поголем капацитет на проток. Нашите флексибилни, комерцијални полимери за доктор на шок и интегрални влошки за залак обезбедуваат максимална удобност и лесна, без калап. Нема повеќе? Витер? во крајната зона. ? Максимален канал за дишење на проток на воздух? 10% повеќе од сите чувари на усните? Комерцијален полимер за целосна удобност? Интегрални влошки за залак со низок профил? Кабриолет со широкопојасен врски? Големини на инстант вклопување без калап : Една големина одговара на повеќето 6+ шок доктор 3500 Макс проток на воздух 2.0, коски на черепот OSFA.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне