• Свеж
Без граници на јуниорите на Johnони Јакал пулвер

Без граници на јуниорите на Johnони Јакал пулвер

DEN 296.00

Од стока
Во продавницата

Додадете класичен слој во колекцијата без граници на nyони јака пуловер. Пафлените ракави го одржуваат разигран и се совршен додаток на шарениот дизајн. Исклучиво на. Материјал : 78% Рејон/22% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : nyони јака. Затворање : Стил на влечење. Ракави : Долги ракави за мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ткаенина со ребра; шарена принт. Pullони јака пуловер за јуниори од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне