• Свеж
Изгрејсонце топла вредност на растителна покривка и растителна заштита за заштита од мраз, 40 x60

Изгрејсонце топла вредност на растителна покривка и растителна заштита за заштита од мраз, 40 x60

DEN 1278.40

Од стока
Во продавницата

Направено од неткаени ткаенини им овозможува на воздухот и влагата да ги достигнат вашите растенија. Лесна и мека ткаенина е растителна, нема штета за растењето на растенијата. Идеално за заштита на големи растенија од оштетување на времето и мразот. Исто така одлично за : патио дрвја, домати и високи кафези од домати, системи за одгледување кутии, високи исправени растенија и така натаму. Изгрејсонце топла вредност на растителната покривка и растителната торба за заштита на мраз, 40 "x60".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне