• Свеж
Винвуд студио платно Апстрактна геометриска wallидна уметност платно печати црна ванила 24х36

Винвуд студио платно Апстрактна геометриска wallидна уметност платно печати црна ванила 24х36

DEN 638.40

Од стока
Во продавницата

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со првиот кат од платното во студиото Wynwood, прекрасно апстрактно wallидно дело изработено со вештина и стил од автентични уметници во САД. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис Црна и ванила Хуе се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне