• Свеж
Трговска марка ликовна уметност ти карпа платно уметност од здраво ангел, бел мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност ти карпа платно уметност од здраво ангел, бел мат, дрвена рамка

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска марка ликовна уметност „ти рок“ платно уметност од здраво ангел, бел мат, дрвена рамка : уметник : здраво ангел. Тема : Текст. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне