• Свеж
Без граници на помлади шорцеви

Без граници на помлади шорцеви

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Поставете го вашиот летен ансамбл со овие ветровити лисја од без граници со современи високи половини и истакнати акценти на предниот дел од копчињата. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. Rise : 12 ”; приближно. In Seam : 3 ”. Опуштено. Повлечете стајлинг. Висок пораст. Двојни предни џебови од свинско месо; Акценти на копчињата; Обврски манжетни. 45% Рејон/55% постелнина. Машина за перење. Увезени. Шорцеви за копче за постелнина за жени од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне