• Свеж
Без граници Јуниори Микро момче

Без граници Јуниори Микро момче

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Без граници Помлад микроб -момче - овие благородни микроорби на Нобо со чипка, нуди мазна удобност, вклопување и стил. Исто така, ќе ја сакате лесната цветна чипка на половината што седи лесно на телото и останува на место додека се движите. Направени од меки, слаби микрофибер, овие гаќички имаат совршена количина на истегнување за одлично целодневно носење со целосна покриеност. Плус, етикетата без ознаки значи слобода од досадни, изгребани ознаки. Дизајнирано со забавни бои и отпечатоци за софистициран, трендовски стил, овие гаќички имаат вклопување во среден пораст, седејќи под копчето за стомакот со директен фронт. Совршен додаток на вашите основи! Моделот носи големина S. стил на влечење. Целосно покритие. Микро : 90% рециклиран најлон 10% спандекс. Чипка : 84% најлон 16% спандекс. Машинско миење ладен, нежен циклус, не бели, да се исуши, не се железо . увезени. Земја на потекло - Бангладеш.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне