• Свеж
Врховни маици за мажи и големи мажи за мажи и големи маички со улични трки, 2-пакети

Врховни маици за мажи и големи мажи за мажи и големи маички со улични трки, 2-пакети

DEN 271.68

Од стока
Во продавницата

Преведете ги вашите мотори за ладен, удобен стил започнувајќи со оваа две пакувања маички маици од хумор. Со разнобојни графички отпечатоци, овие машки маички се изработени во мека памучна ткаенина и имаат класична силуета со краток ракав за лежерен изглед. И најдобриот дел : деколте без ознака за дополнителна удобност. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж без ознаки; Графички принт од предната страна. Врховни трки за мажи и улични трки со кратки ракави од хумор.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне