• Свеж
Ху млеко чоколадо путер од путер од кашу, органски, 2. мл

Ху млеко чоколадо путер од путер од кашу, органски, 2. мл

DEN 79.84

Од стока
Во продавницата

Путер од кашу е новиот путер од кикирики. Оневозможен, кремаст центар за путер од орев сместен во органско млеко чоколадо хранат со трева. Дали треба да кажеме повеќе? Ние сме опседнати со висококвалитетна вистинска храна што има вкусно вкусно. Овие точни стандарди ги применуваме на сè што правиме и постојано се развиваме бидејќи дознаваме повеќе за прехранбената индустрија. Сертифицирани органски, глутен, палео и веган. Органски 70% какао. Без рафиниран шеќер, без шеќер од трска, без шеќер алкохоли, без глутен, без лецитин соја, без емулгатори.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне