• Свеж
Сан Хозе ајкули „Краде“ 12 ”ч

Сан Хозе ајкули „Краде“ 12 ”ч

DEN 472.16

Од стока
Во продавницата

Оваа официјално лиценцирана торба со НХЛ Дафел од страна на северозападната компанија е сигурно дека ќе биде „кражба“! Одликувајќи се со логото на омилениот тим за хокеј на секој крај на дуфелот и бојата координирана со вашиот тим, со целосна големина, овој дуфел има предни и странични џебови заедно со одвојливо и прилагодливо крстосница, лента за рамо. Покрај сите ваши лични работи што се вклопуваат во торбата со дуфели со целосна големина на 12 "H x 28" L x 11 "W, овој дуфел се комбинира во големина од 12" x 11 "x 1,25" за лесно зачувување на патувања и складирање! Сите најлонски патенти имаат метални глави. 600 D полиестер. Само чисто место. Официјално лиценцирана торба со дафли, големина : 12 "H x 28" LX 11 "W, предни и странични џебови, одвојливи и прилагодливи крстови на телото, компактен до 12" x 11 "x 1,25" за лесно чување и складирање на патување, направено од 600 D Полиестер, само чисто место.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне