• Свеж
Студената индустрија задебелени растенија од сончоглед против чиста сончево небо галерија со фотографии завиткани од платно печатење wallидна уметност, дизајн од С

Студената индустрија задебелени растенија од сончоглед против чиста сончево небо галерија со фотографии завиткани од платно

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 24 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : растение; Цвеќе; Цвет; Сончоглед; Asteraceae. Дизајн од Стив Смит.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне