• Свеж
Без граници на плетените шорцеви на јуниори, 2-пакувања

Без граници на плетените шорцеви на јуниори, 2-пакувања

DEN 239.84

Од стока
Во продавницата

Трендовски, удобно и подготвено за теретана или лежење наоколу, без никакви граници на границите на границите во забавни отпечатоци и бои го одржуваат вашиот стил на топло време на точка. 2-ПК вклучува : 2 пара шорцеви. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. приближно. Inseam : 3 ". Повлечете стил. Странични ленти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне