• Свеж
Машка и голема машка графичка графичка француска француска екипаж, џемпер, до 3хл

Машка и голема машка графичка графичка француска француска екипаж, џемпер, до 3хл

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Оригиналните дизајни на Филедер од уметникот Мајк Пери ја извлекуваат инспирацијата од енергијата на градот и слободата на одличното на отворено. Облечете ја оваа мека екипа и одете истражете го непознатото. Ткаенина : 88% BCI памук/9% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машинско миење ладно. Измијте со слични бои или одделно/ само белило од хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. Fit : Стандард. Должина на телото : 27,5 "За средна големина. Подигнат, 3Д преглед на графички уметнички дела. Земјоделците да растат памук поодржливо. Количината на кредити за памук BCI поврзани со секоја ставка варира. Bonobos Fielder Graphic Crew Sweatshirt (машка или машка голема).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне