• Свеж
Sulpell Industries Добредојдовте Гласно неуредна забава со панделка, 17, дизајн од Ерин Барет

Sulpell Industries Добредојдовте Гласно неуредна забава со панделка, 17, дизајн од Ерин Барет

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 17 x 1,5 x 17 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : ракопис; Калиграфија; Цртање; Doodle; Лента; Поздрав; Добредојде; Гласно; Неуредна; Забава; Социјален собир; Семејство ;. Дизајн од Ерин Барет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне