• Свеж
Трговска марка ликовна уметност духовни животни 5 платно уметност од Филипо карду, бела мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност духовни животни 5 платно уметност од Филипо карду, бела мат, црна рамка

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметност „духовни животни 5“ платно уметност од Филипо карду, бела мат, црна рамка : Уметник : Филипо карду. Предмет : животни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне