• Свеж
Без граници на џемперот за пресврт на јуниорите наназад

Без граници на џемперот за пресврт на јуниорите наназад

DEN 304.00

Од стока
Во продавницата

Ниту една граница на вртењето на џемперот на грбот не е задолжително за вашиот плакар. Силуетата на рамото на рамото и искривената јазол детали пар убаво со фармерки со високи половини. Детали за чипка додава забавен нов елемент на вашиот изглед. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Pебови : Ниту. Назад. Извртено чипка џемпер за жени од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне