• Свеж
Secketor 4xs 215 50- V гума

Secketor 4xs 215 50- V гума

DEN 1376.00

Од стока
Во продавницата

Линијата за перформанси на сите сезони на Seceptor 4 XS обезбедува неверојатна комбинација на супериорен квалитет, дизајн и вредност. Има технолошки напредна конструкција со импресивна покриеност на големината. Произведено е од Nexen Tire, кој е лидер во производството на гуми и познат по исклучителен производ. Современ дизајн на шари за сите сезонски перформанси. Трад обезбедува супериорна евакуација на вода. Одлична влажна и сува влечење. Современ дизајн на шари за сите сезонски перформанси. Трад обезбедува супериорна евакуација на вода. Одлична влажна и сува влечење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне