• Свеж
Garanimals Toddler Girls Mi and Match Outfits врвови со долги ракави, хеланки и фармерки Кид-пакет, 6-парчиња, големини 12M-5T

Garanimals Toddler Girls Mi and Match Outfits врвови со долги ракави, хеланки и фармерки Кид-пакет, 6-парчиња, големини 12M-5T

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Таа е поставена за оваа недела во стил со овој прекрасен 6-парчен Kid-Pack од Garanimals. Овој комплет за облека за девојчиња за деца ви овозможува да мешате и да одговарате на симпатични и удобни облеки кои се совршени за време на игра или во секое време. Достапна во најразлични забавни бои и отпечатоци, таа лесно може да измеша и да одговара на кое било од нејзините парчиња Garanimals со остатокот од нејзината гардероба. Нашите дното се карактеризираат со хеланки со стилизирање на влечење и нашите фармерки имаат функционална снимка, и со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Носете со вклучени врвови со долги ракави со забавни отпечатоци и графики што ќе ги сака. Само на. Материјал : Деним Jeggings : 57% памук/35% полиестер/8% спандекс; Хелеги цврсти : 56% памук/38% полиестер/6% спандекс; Врвот со аспиратор со долги ракави : 58% памук/40% полиестер/2% спандекс; Термички печатење со долг ракав и графичка мета : 60% памук/40% полиестер; Термички џогер : 58% памук/40% полиестер/2% спандекс; Лега за прашина од самовила : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс; Печати со долг ракав Хенли : 59% памук/ 39% полиестер/ 2% спандекс; Врвот на ракавот со долги ракави на ракав : Тело : 60% памук/ 40% полиестер, руфла : 100% памук; Skinny Jean : 74% памук/25% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 3. Сет вклучува : 3 врвови со долги ракави и 3 пара панталони. Карактеристики со качулка : стил на пуловер; прикачен аспиратор; долги ракави; термичка текстура. Карактеристики на графички теми : стил на пуловер; екипаж; долги ракави; Графички принт од предната страна. Карактеристики на Хенли : стил на пуловер; мала V-врат; Плакета на копчето Хенли; долги ракави; печатење на сите. Карактеристики на Ruffle Tee : стил на пуловер; екипаж; долги ракави; детали за рафли на рамената; Графички принт од предната страна. Печатете ги термичките карактеристики : стил на пуловер; екипаж; долги ракави; термичка текстура. Карактеристики на термички џогери : влечење на стилизирање со еластична лента за половината за дополнителна удобност; термичка текстура. Карактеристики на Jeggings : Повлекување на стилизирање со еластична лента за половината за дополнителна удобност; тексас текстура. Карактеристики на цврсти хеланки : стајлинг на влечење со еластична лента за половината за дополнителна удобност; цврсти бои. Карактеристики на бајки за прашина : стилизирање на влечење со еластична лента за половината за дополнителна удобност; Сите детали за прашина од самовила. Карактеристики на слаби фармерки : копче за прицврстување од еластична лента за половината за дополнителна удобност; слаба нога; Стајлинг со 5 џеб. OEKO-TEX® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Сет за девојчиња со долги ракави на Garanimals Toddler Girls Girls Girls.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне