• Свеж
од Dearfoams женски текстурирани плетени бута со влечки од кадифени постави

од Dearfoams женски текстурирани плетени бута со влечки од кадифени постави

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Текстурирано плетено горниот дел со трим за микросуед. Кадифен форстиран крзна обвивка. Пријатно руно стапало. Мулти-густина амортизирана влошка со мемориска пена. Внатрешна/надворешна надворешна плоча. Текстурирано плетено горниот дел со микросеид трим . кадифен форсстиран крзнен обвивка . пријатно руно стапало . мулти-густина амортизирана влошка со мемориска пена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне