• Свеж
Дете Бебе Момче Летна Облека Писмо Печатење Маица Кратки Ракави Врвови Влечење Шорцеви

Дете Бебе Момче Летна Облека Писмо Печатење Маица Кратки Ракави Врвови Влечење Шорцеви

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Детски Момчиња Летна Облека Поставува Врвови За Печатење Со Букви Со Кратки Ракави + Шорцеви Со Врвки Со Цврста Боја. Големина(см)tttttttt. 70 Ttops Должина : t30t Bust : t48 Tshors Должина : t22tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Tops Должина : t32t Bust : t50tshors Должина : t23, 5tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t34t Bust : t52tshors Должина : t25tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100t Tops Должина : t36t Bust : t54tshors Должина : t26, 5tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. 110t Tops Должина : t38t Bust : t56tshors Должина : t28tadvisted Возраст : t2-3 Години. ttttt TT T T T T T t t t t t. 70 Ttops Должина : t11, 81 t Bust : t18, 90 Tshors Должина : t8, 66 tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Tops Должина : t12. 60 t Bust : t19. 69 tshors Должина : t9. 25 tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t13, 39 t Bust : t20, 47 tshors Должина : t9, 84 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t14. 17 t Bust : t21. 26 tshors Должина : t10. 43 tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. 110t Tops Должина : t14. 96 t Bust : t22. 05 tshors Должина : t11. 02 tadvisted Возраст : t2-3 Години. Спецификација : . Материјал : Мешавина Од Памук. Должина На Ракавот : Кратко. Тип На Шема : Писмо. Јака : о-вратот. Пол : Момче. Тип На Ставка : Сетови. Вклучен Пакет : . 1 х врвови + 1 х шорцеви . Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од материјал за мешавина од памук, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на кожата на вашите деца. Дизајн : мали момчиња летни комплети за облека од 2 парчиња, црна маица со букви со кружен врат со кратки ракави + шорцеви со врвки со цврста боја, многу погодни за кожата. Повод : Погоден За секојдневно секојдневно носење, активност на отворено, туш за бебиња, семеен собир, фестивал, улична облека, фотографија и така натаму. Големина Забелешка : 0-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци, 2-3 години. Големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Вклучен пакет : 1 х врвови + 1 х шорцеви. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне