• Свеж
Ревлон Полу Вилица Кутикула Нипер

Ревлон Полу Вилица Кутикула Нипер

DEN 911.20

Од стока
Во продавницата

Оваа брадавица за кутикули со половина вилица е идеална за ситни кутикули и деликатни области. Неговите прецизно изработени сечила се средуваат чисто и безбедно. Нашиот секач за кутикули со половина вилица ги намалува вишокот кутикули и ги прави ноктите меморија. Прецизно изработените сечила обезбедуваат безбедни, чисти парчиња без влечење или влечење. Половина вилица значи дека оваа кутикула е одлична за оние со ситни прсти и секој со, знаете, розов прст или особено незгоден нокт.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне