• Свеж
Јулам Подароци За Дипломирање Синџир За Клучеви Инспиративни Подароци За Клучеви Синџир На Клучеви Со Писмо Приврзок Диплома Токен И Доктор Шапка Подарок за Девој

Јулам Подароци За Дипломирање Синџир За Клучеви Инспиративни Подароци За Клучеви Синџир На Клучеви Со Писмо Приврзок Диплома

DEN 191.20

Од стока
Во продавницата

Опис : клучевите За Дипломирање се дизајнирани со инспиративни цитати, значајни и топли, овие зборови на охрабрување ќе ги мотивираат и зајакнат учениците и ќе направат да се чувствуваат топло. Буквите и дизајнот на текстот се јасни, не се лесни за бледнеење и можат да се користат долго време. Дизајниран со приврзоци со букви, дизајниран и со дипломски токени и приврзоци за докторски капачиња, стилски и софистициран.Спецификација : Материјал : полиран огледало од нерѓосувачки челик големина : Околу 30ммпакување Листа : Инспиративен Приврзок за Клучеви *1 белешка : 1. Поради светлосните ефекти и аглите на снимање, постои разлика во бојата во производот, ве молиме разберете.2. Поради рачно мерење, постои толеранција во големината на производот. Топли Зборови : Врежани со многу инспиративни цитати, Овој Привезок За Подароци за Дипломирање има топли зборови, кои можат да им се пренесат на учениците за да ги остварат своите соништа и да направат да се чувствуваат топло. Добро дизајниран : Нашиот Приврзок За Клучеви за Постдипломски студии 2022 е дизајниран со приврзок со букви, токен за диплома и приврзок за Докторски Студии, стилски и софистициран, користете го овој приврзок за клучеви за да ја прославите дипломирањето заедно!. Цврст и Издржлив : Овој Привезок за Дипломирање е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик. Не е лесно да ' рѓа или бледнее, многу силен и издржлив и може да се користи долго време. Широка Примена : Овој Инспиративен Привезок за Дипломирани студенти може да се закачи на чанти, ранци, чанти и многу повеќе, што го прави одличен подарок за дипломирање, средби на часови, семејни собири и други важни прилики. Идеални Подароци За Дипломирање : Овие Инспиративни Подароци За Привезоци се одличен избор за подароци за дипломирани студенти, погодни за градинка, средно училиште, колеџ итн. Можете исто така да ги дадете на вашиот син, ќерка, пријател или соученик за да ја изразите вашата желба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне