• Свеж
Фустани Обични Цврсти Тркалезни Деколте Мини Датум Фустани Со Средна Должина

Фустани Обични Цврсти Тркалезни Деколте Мини Датум Фустани Со Средна Должина

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Женски Обичен Лабав Фустан Со Замав Со Еден Џеб Со Долг Ракав Со Еден Џеб. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Вискоза,5% Spandex Colors : Вино,Морнарица,Црна,Беж,Армија Green Size : S,M,L,XL,XXXL,XXXXL,Xxxxls Должина На Ракавите : Долги Ракави Должина : Стил На Фустан Со Средна Должина : Минијатурно : Тркалезно Деколте Карактеристики : Летни фустани; Фустани За Жени 2023; Женски Фустани : печатена,Цврстина : Стандарден Стил : Слободно Време,Боемски, Секојдневен, Лабав, Сексисезона : Пролет, Летна ПРИГОДА : ДНЕВНО НОСЕЊЕ, ВОКАЦИЈА, ЗАБАВА, ВКЛУЧЕН Е ПАКЕТ СО ДАТУМИ : 1 Еез Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. €КАРАКТЕРИСТИКИ : Тркалезен / V врат, Краток ракав, Страничен сплит, Секојдневен Фустан На Долга плажа,Макси фустан со Џебови, Лабав fit.It е толку убава,виси добро, ласкави и можат да бидат облечени нагоре или надолу. 95% Вискоза, 5% Спандекс. Ткаенината е удобна и еластична. Лесно се облекуваат нагоре и надолу. Совети за совпаѓање : Торба За Рамо;Високи Потпетици;Различни видови чевли. Прилики : Совршен За секојдневниот живот,одмор,плажа,забава,работа, коктел или други активности.Ткаенина што дише, модерен цветен дезен и секси мини стил. Спарете се со вашите омилени високи потпетици или сандали, уживајте во вашите кул летни денови. Макси фустани за жени, летни фустани за жени,сарафани за жени,фустани со ремени за шпагети за жени, фустани на плажа за жени,бохо макси фустани за жени,долги макси фустани со џебови,лелеави фустани за жени,фустан со цветен принт за жени,макси фустан за забави, фустан со долги ленти.Добро покријте го задникот, одличен визуелен ефект.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне