• Свеж
Женски Цветни Печатење Издувам Долги Ракави Комбинезон Заврши V Вратот Вратоврска Пред Краток Ромпер Бела Л

Женски Цветни Печатење Издувам Долги Ракави Комбинезон Заврши V Вратот Вратоврска Пред Краток Ромпер Бела Л

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница-XFLWAM!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина што го дава, туку и треба да го повикате нашиот!!!Женски Цветни Печатење Издувам Долг Ракав Комбинезон Заврши V Вратот Вратоврска Пред Краток Ромпер Бела Лспецификација : Пол : Жени, Дама, Женскисезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекстил : Мода, Секојдневен, Дома, Дневно.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Карактеристики : Супер мека и удобна ткаенина, нашиот летен ромпер се чувствува лесен и еластичен додека не е проѕирен.Повод : едноделен комбинезон за шорцеви е одличен За Спорт,Јога,Велосипедизам,Качување,Костим За Забава, секојдневно носење, канцелариска работа, забава, состаноци, улично носење,празници, Салон и слободно време. Симпатична и шарени, ви дозволуваат да привлечете внимание на пријателите!Известување : 1.Ве молиме дозволете грешка од 3-5 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.2.Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики.Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см/33.86 "Половината : 68-82см/26.77-32.28" Должина : 77см/30.31 "До Должина : 33см/12.99" Панталони Должина : 42см/16.54 "Рамо : 31см/12.20" Должина Ракав : 56см/22.05" . Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90см/35.43 "Половината : 72-86см/28.35-33.86" Должина : 78см/30.71 "До Должина : 34см/13.39" Должина На Панталони : 43см/16.93 "Рамо : 32см/12.60" Должина На Ракавот : 57см/22.44". Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 94см/37.01 "Половината : 76-90см/29.92-35.43" Должина : 79см/31.10 "До Должина : 35см/13.78" Панталони Должина : 44см/17.32 "Рамо : 33см/12.99" Должина Ракав : 58см/22.83" . Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 98см/38.58 "Половината : 80-94см/31.50-37.01" Должина : 80см/31.50 "До Должина : 36см/14.17" Панталони Должина : 45см/17.72 "Рамо : 34см/13.39" Должина На Ракавот : 59см/23.23". Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 102cm/40.16" Половината : 84-98cm/33.07-38.58" Должина : 81cm/31.89" До Должина : 37cm/14.57" Панталони Должина : 46cm/18.11" Рамо : 35cm/13.78" Должина На Ракавот : 60cm/23.62" ВИСОКОКВАЛИТЕТНА - СУПЕР МЕКА и удобна ткаенина, нашиот летен ромпер се чувствува лесен и еластичен Додека не се гледа - тврдина и стил во текот на целиот ден. Стилски Дизајн-Уживајте во летните денови во нашиот ромпер без ракави со прилагодливи ремени за шпагети, џебови и лабаво вклопување.Покажете ја вашата модна смисла со V-вратот, тркачки стил кој го надополнува секој секојдневен стил. Разноврсна Облека - нашиот женски ромпер е совршен за секоја пригода, без разлика дали станува збор за секојдневно носење, шопинг, активности на плажа, забави, состаноци, одмор, клубови, салон или дури и како породилно носење. Упатства за нега-Чувајте го вашиот летен ромпер да изгледа најдобро со миење раце во ладна вода и закачување за да се исуши. жан комбинезони за жени;тексас комбинезони;комбинезони со американско знаме жени;платнени комбинезони за жени; широки комбинезони за нозе за жени лабаво вклопување;удобни комбинезони за жени;црни комбинезони за жени;женски комбинезони шорцеви;женски комбинезони за комбинезони; летни комбинезони;комбинезони за лигавчиња;комбинезони за женски тексас;женски комбинезони за шорцеви;комбинезони за жени;комбинезони за жени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне