• Свеж
Flexfit Класичен Рамен Визир За Сметки Прилагодено А До Ш Почетна Буква, Јаглен Капа Ry Wh

Flexfit Класичен Рамен Визир За Сметки Прилагодено А До Ш Почетна Буква, Јаглен Капа Ry Wh

DEN 255.84

Од стока
Во продавницата

Оригинална класа висок профил флекс одговара рамен бил визир шапка. Погоден за секојдневен, спортски, уличен хип-хоп танц, излегување со пријателите или какви било други прилики. Овој производ е произведен под строга контрола на квалитетот и треба да ги задржи предложените методи за чистење. Измијте го нежно со рака за да ја заштитите неговата форма. Висококвалитетната капа за Рамна Облека направи 98% памук и 2% спандекс. Flexfit Класичен Рамен Бил Визир Прилагодено А До Ш Почетна Буква, Јаглен Капа Ry Wh.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне