• Свеж
Деца од Garanimals Boys Graphic Tee, големини со 4-10

Деца од Garanimals Boys Graphic Tee, големини со 4-10

DEN 316.80

Од стока
Во продавницата

Одењето графика е секогаш добар избор! Графичката графичка долга ракав од 365 деца од Гаранималс го задржува да изгледа добро за училиште и пошироко. Изработена со мека мешавина од памук, оваа маичка има забавна и шарена предна графика која е сигурна дека ќе се истакне. Спарете го со омилените фармерки или џогири и тој е подготвен да го убие денот. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички однапред. Графички мета на момчињата со долги ракави од 365 деца од Гаранималс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне