• Свеж
Terra & Sky Women's Plus Sime Sige Slit Fuse

Terra & Sky Women's Plus Sime Sige Slit Fuse

DEN 416.00

Од стока
Во продавницата

Страничниот отвор го кажува сето тоа .. дека сте подготвени да се преселите од место до место со леснотија во вашиот нов омилен фустан, Драпеј фустан од Тера 50 “долг од центарот на вратот за големина 1x. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : тркалезен врат; странични парчиња; нелиран. Onенски плус фустан со краток ракав од Terra & Sky.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне