• Свеж
Отербо симетрија чиста серија случај за iPhone XS Max, градиентна енергија

Отербо симетрија чиста серија случај за iPhone XS Max, градиентна енергија

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Не мора да избирате помеѓу заштитен случај и стилски. Серија на симетрија е тенок и заштитен случај што го инспирира вашиот стил. Сите копчиња, карактеристики и функции на вашиот телефон работат беспрекорно. И, сериите на симетрија се лесни за отстранување и инсталирање. Што е одлично затоа што со сите бои, обрасци и јасни опции, потребни ви се повеќе од само една. Серија за симетрија? Тенок од кога било, како заштитен како и секогаш. Изберете од забавна разновидност на бои и дизајни. Отпорен на гребење, јасен случај го става на екранот на вашиот телефон. Тенок профил лесно се лизга во тесни џебови. Копчињата, карактеристиките и функциите работат исто како што очекувате. Трајни заштитни штитови против капки, испакнатини и патеки. Подигнат, заоблен раб помага во заштитата на екранот. Дизајнот со едно парче се појавува и исклучува во блиц. Ограничена гаранција за живот, поддржана од услугата за клиенти без проблеми. Otterbox Сертифициран пад+ заштита.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне